מתנה ירוקה ומקורית לחג שמח

מתנה ירוקה – מוזמנים לארוחת חג בבית סטלנים וחשים מחויבות פולנית להביא מתנה? מעדיפים לפנק דווקא את עצמכם במתנה ירוקה לרגל שנת תש"ף הנכנסת? לא תתקשו למצוא ברחבי הרשת מיני אביזרים ידידותיים למעשן, גאדג'טים ואפילו "ערכות פאף" מלאות כל טוב, שישמחו את הלב והראש ויעזרו לעבור את החגים בשלום. אז קנו לעצמכם מתנה לחג. 10 הצעות

מתנה ירוקה. אם בעבר המצרכים הדרושים להכנת ג'וינט (צינגל'ה דאז), היו סיגריה, קרטון קופסת סיגריות לפילטר, בוף קטן עטוף בנייר כסף (של סיגריות) ועיתון כמצע ואת הבאנג היו מאלתרים מבקבוק פלסטיק וצינורית, היום המצב שונה לגמרי.

סטלן שמכבד את עצמו, מסתובב עם ערכה שלמה של אבזרים ממותגים, שגם מקלים על החיים וגם סוגרים את פינת השופוני. כדי להצטייד בהם, כבר מזמן לא צריך לנסוע לאמסטרדם. הכול ברשת, וההיצע מרשים.

מכיוון שהחגים בפתח, יהיה יפה שנביא מתנה ירוקה קטנה לעצמנו או לבן/בת הזוג, לחבר/ה הטוב/ה או לאח/ות. אם במקרה (הטוב) הם בראש שלנו, באנג מעוצב, מקטרת דקורטיבית או אפילו קססונית חיננית, יתקבלו בברכה.

ופורייזר "וי פי פוקט"

אחת ההחלטות הבריאות לשנה החדשה, יכולה להיות מעבר לאידוי קנאביס במקום עישון. מכשיר אידוי נייד, הוא מתנה שימושית וקולעת במקרה כזה. ה-ViPi Pocket, ופורייזר חדש וקומפקטי, מתאים, חוץ מתפרחות, גם לאידוי שעווה ושמן. הוא נטען ב-USB, מתחמם תוך 30 שניות ויש לו טווח טמפרטורות לבחירה. למניעת בזבוז סוללה והתחממות יתר, הוא יכבה אוטומטית תוך 4 דקות, אם תניחו אותו ללא שימוש.

495 ש"ח  באתר Puffiz

מתנה ירוקה

מתנה ירוקה

ערכות פאף

כשמדברים על מתנה חגיגית, חבילת שי ארוזה, מפתה ומעוררת ציפייה, עושה את העבודה. באתר של פאפיז אפשר למצוא "ערכות פאף" בארבעה גדלים, קטנה, בינונית, גדולה וענקית. בפנים חבויים שלל אבזרים ועזרים, שיעשו טוב לכל סטלן וישדרגו כל "ישיבה", ממגשי גלגול וניירות, דרך קססוניות, גריינדרים, קליפרים וקופסאות אחסון ועד באנגים, ברנר טורבו, פילטר פחם ועוד.

59 – 420 ש"ח באתר Puffiz

מתנה ירוקה

 

 

ערכה למילוי קונוסים

מבין הגופים ההנדסיים, הקונוס הוא כנראה המוכר ביותר למשתמשי הקנאביס. לא קל להגיע לעיצוב המדויק כשמגלגלים ג'וינט, אבל קונוס מושלם הוא בהחלט המטרה הנכספת.

אם אתם מהמארחים שמכינים את הכיבוד מראש, ודאי תרצו לאחסן את הקונוסים שגלגלתם, ממולאים כבר או עדיין לא, במקום בטוח. ערכה דקורטיבית למילוי קונוסים, יכולה להיות פריט שימושי במקרה זה וגם כשסתם בא לשלוף ג'וינטים מן המוכן בעת הצורך.

בא בכמה עיצובים, 59 ש"ח באתר Puffiz

מתנה ירוקה

 

קופסת עץ עם נפה

אפשר אמנם לאחסן קנאביס בכל צנצנת או מיכל אטום שידעו ימים יפים יותר, אבל אין כמו הסטייל של קופסה ייעודית. קופסת העץ עם נפה של BUDDIES, היא אחת כזאת, שמשלבת עיצוב עם נוחות וגם מצוידת במכסה נשלף שיכול לשמש משטח לגלגול וברשת לאיסוף האבקנים שנשרו, הממוקמת מעל משטח זכוכית נשלף.

באה בשלושה גדלים 89 – 145 ש"ח באתר Puffiz 

תיק מונע ריח

עד שתגיע הלגליזציה, החזקת קנאביס בכיס נחשבת לעברה שגוררת קנס או מעצר, תלוי בכמות. איך יודעים שיש עליך? קודם כל, הריח. ABSCENT POCKET , מגן כיס לאחסון, הוא נרתיק שטוח שבא בארבעה צבעים ושוכן בכיס בלי לבלוט ולעורר תשומת לב. אבל השוס הגדול שלו, הם גרגרי הפחם בבטנה, שסופחים ריחות ומונעים דליפה החוצה.

4.5X6 ס"מ. 99 ש"ח באתר Puffiz

מקטרת פליז גדולה עומדת

אל תבנו על שיק של שרלוק הולמס. מקטרות לקנאביס הן קטנות יותר מאלה שמיועדות לטבק ובנויות קצת אחרת. עשויות מזכוכית, אבן, מתכת, עץ, או שילוב של שניים מהם, ומבחינת העיצובים והצבעים, השמיים הם הגבול. מקטרת הפליז האלגנטית והמעוטרת של פאפיז, המצוידת במעמד, יכולה בהחלט לנהל חיים כפולים, של כלי עישון אפקטיבי ואביזר דקורטיבי.

55 ש"ח באתר Puffiz

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *